flaga rp

Spotkanie integracyjne dla klas I - "Brodziak 2017"

brodz 2017W dniu 13.09.2017 pod „Kamieniami Brodzińskiego” w Lipnicy Górnej odbyło się ognisko integracyjne dla klas pierwszych. Około południa uczniowie przyjechali w rejon szczególnie lubiany przez patrona naszej szkoły – Kazimierza Brodzińskiego. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poszczególnych oddziałów wspierani przez swoich wychowawców, katechetów i dyrekcję rywalizowali ze sobą o miano najlepszej klasy. Do wykonania mieli różnorodne konkurencje, m.in. slalom z jajkiem, przejście po linie, malowanie nawzajem swoich nosów, szukanie ukrytego skarbu w skałach czy też skakanie razem przez wielką skakankę. Po skończonych konkurencjach uczniowie mogli rozkoszować się biwakową kiełbasą przy ognisku. Po skończonym posiłku przyszedł czas na podsumowanie rywalizacji międzyklasowej. Po zliczeniu punktów przyznawanych poszczególnym drużynom okazało się, że zwyciężyła klasa 1E, której wychowawcą jest mgr Ewa Ciesielczyk. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywanie niełatwych zadań i stworzenie sobie świetnej atmosfery, mamy nadzieję, że pomogliśmy się Wam lepiej poznać. Organizatorami ogniska byli członkowie Koła Turystycznego działającego przy naszej szkole, a koordynatorem imprezy był opiekun Koła Turystycznego mgr Wojciech Krakowski. Impreza nie mogła by się odbyć bez wsparcia Rady Rodziców, która pokryła wszystkie koszty tego przedsięwzięcia.

GALERIA

 

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu