flaga rp

Finaliści Olimpiady Teologii Katolickiej 2018

W dniach 5-7 kwietnia 2018 roku w Łodzi odbył się centralny etap XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, w którym wzięło udział 123 uczestników (po 3 z każdej diecezji w Polsce). Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Karolina Niziołek (z IIe – opiekun Ks. Janusz Pabian) i Michał Ryndak ( z IIc – opiekun Ks. Grzegorz Grych) uzyskali tytuł finalistów tejże Olimpiady. Warto tu zaznaczyć, że Michałowi, który ostatecznie zajął 18 miejsce zabrakło 3 punktów, aby znaleźć się w gronie laureatów, czyli najlepszej dziesiątki.

Jak wiemy mniej więcej 10 tys. młodych wzięło udział w tej olimpiadzie, na różnych jej etapach. 10 tys. młodych pogłębiło swoją wiedzę o Bogu i o Kościele świętym. Bardzo cieszy tak liczny udział młodych ludzi poszukujących i chcących pogłębić swoją wiarę. Michałowi i Karolinie gratulujemy tak wysokich osiągnięć i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły w Polsce. Życzymy w przyszłości dalszych sukcesów.

educatioukseduskryptkregi zajonkluczdokarieryszkkltabu